شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس

حوزه‌های فعالیت › فرهنگ سازی 

سهمانه 

شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس با هدف اشاعه فرهنگ سهامداری و آموزش بورس، ایجاد محیطی مفرح و پرهیجان برای علاقمندان به سرمایه‌گذاری، آشنایی بیشتر و شبیه‌سازی محیط خرید و فروش در قالب مسابقه برای علاقه‌مندان به حضور در بازار سرمایه و با توجه به نیازها و دغدغه‌های نهادهای نظارتی مبنی بر ورود هوشمندانه سهامداران به بازار سرمایه کشور، مسابقات آنلاین سهمانه را طراحی و برنامه‌ریزی کرده است. مخاطبین سهمانه را همه افرادی شامل می‌شوند که آشنا به بازار سرمایه و خرید و فروش سهام هستند.
 
نحوه برگزاری مسابقات

مدت زمان اجرای هر مسابقه ۱۵ دقیقه است که شامل ۱۵ روز کاری بورسی و هر روز به مدت یک دقیقه می‌باشد. در طول مسابقه چند نماد بورسی و یک نماد صندوق سرمایه‌گذاری مشترک برای مسابقه‌دهندگان در دسترس است، محاسبات بازده و دارایی هر بازیکن در هر زمان بر اساس کارمزد معاملات اوراق محاسبه می‌شود و آن‌ها می‌توانند با توجه به گزارشات مالی، اخبار و اطلاعات منتشر شده در زمان‌های مناسب با میزان اعتبار اولیه خود، اقدام به خرید و فروش نمایند. در نهایت کاربری که بیشترین بازده را کسب نموده برنده آن دوره مسابقه معرفی می‌گردد.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت  http://sahmaneh.ir/، جهت ثبت‌نام در سایت و عضویت در مسابقات جاری سامانه، اقدام نمایند.