شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس

اخبار

۱۳۹۹/۰۶/۲۲

امکان ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون‌های گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه از 25 شهریور 1399

ICMC2.jpg براساس اعلام مدیریت آموزش و فرهنگ‌سازی شرکت اطلاع­‌رسانی و خدمات بورس، با افزایش ظرفیت در آزمون گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه، امکان ثبت‌نام آزمون‌های جدید از ساعت ۸:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۵ شهریورماه آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت هر آزمون ادامه خواهد داشت.
بهنام بهزادفر، مدیر آموزش و فرهنگ‌سازی، با بیان اینکه ظرفیت‌های جدید به منظور ایجاد فرصت برای ثبت‌نام داوطلبان در آزمون‌های شش ماهه دوم است، گفت: به جهت ایجاد فرصت یکسان و مناسب برای داوطلبان، در این دوره امکان تغییر و جابجایی هیچ آزمونی وجود ندارد، بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود با دقت بیشتری زمان و ساعت آزمون خود را انتخاب کنند.
بهزادفر در خصوص لزوم رعایت پیش‌نیاز تمامی آزمون‌ها عنوان کرد: لازم است تمامی داوطلبان پیش از انتخاب آزمون، قوانین پیش‌نیاز و همچنین شرایط عمومی و اختصاصی را مطالعه کنند.
وی تأکید کرد: برابر خط مشی سازمان و به منظور حفظ سلامتی تمامی داوطلبان، مقرر شده آزمون‌های این دوره حداکثر با ۵۰ درصد ظرفیت و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود.
داوطلبان محترم برای کسب اطلاعات لازم درخصوص آشنایی با گواهینامه‌ها، شرایط عمومی و اختصاصی، جدول زمانبندی و قوانین پیش‌نیاز و هم‌نیاز آزمون‌ها، به آدرس icmc.seo.ir مراجعه نمایند.