حوزه‌های فعالیت › برگزاری رویدادها 

رویداد بومی نو فین تک  

شرکت اطلاع­ رسانی و خدمات بورس با همکاری موسسه کارآفرینان شایسته فردا (مجری طرح ملی کاشف؛ تحت نظارت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران)، در راستای تفاهم­نامه همکاری منعقده، رویداد فرهنگ­ سازی "بومی­ نو- فینتک" را  با رویکرد  تکنولوژی های مالی برگزار می­کند.

نظر به ضرورت و اهمیت فرهنگ­ سازی از سنین پایه این طرح برای اولین بار و با عنوان ایده­ای نو و خلاقانه در بین دانش ­آموزان  پایه اول متوسطه برگزار می­گردد. این دانش­ آموزان آماده می­شوند تا ضمن یادگیری اصول اولیه بازارهای مالی ، آشنایی با ظرفیت­ ها و کارکردهای این بازار در حوزه ­های مختلف فین تک با طرح ایده­ های نوآورانه و خلق مدل کسب و کار با یکدیگر به رقابت بپردازند.   

برگزاری دور روزه این رویداد بصورت آزمایشی در تاریخ ۱۹ و ۲۰مرداد ماه و سوابق مطالعاتی و اجرایی  آن نشان از ظهور ایده­ های ناب در حوزه­ های مختلف کسب و کار دارد و متعاقباً منجر به کارآفرینی و اشتغال­زایی در مقیاس دانش­ آموزی شده است، بی­ شک معرفی بازار های مالی و ظرفیت­ های موجود در آن می­تواند در جهت توسعه فرهنگ  سرمایه گذاری در کشور به دانش ­آموزان نخبه امروز و کارآفرینان فردا کمک شایانی نماید. در این بین آموزش­ های جانبی سایر بازیگران این رویداد اعم از مربیان (منتورها) ، والدین ، کانال­های ارتباطی موجود و زمینه ارتقاء سواد مالی جامعه را فراهم می­نماید.


همین جا با کمال مسرت از همه دانش آموزان علاقمند، خلاق با اندیشه های ناب دعوت می گردد با ثبت نام در این رویداد دو روزه گامی بزرگ در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای خود برای ساختن آینده ای برتر بردارند.