محصولات و خدمات › فرهنگ سازی 

بورس کاپ 

فرهنگ سازی بورس کاپ
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با هدف اشاعه فرهنگ سهامداری و آموزش بورس و نیز ایجاد محیطی مفرح و پرهیجان برای علاقمندان به سرمایه گذاری در بازار سرمایه، مسابقات بورس کاپ را طراحی کرده است.
 
همزمان با برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس اقدام به برگزاری ۸ نوبت مسابقات مفرح و پر هیجان بورس کاپ در چهار روز نمایشگاه می‌کند که طی آن جوایز ارزنده و پرباری از قبیل ۸ تبلت، ۲۰ هدیه نفیس و هدایای یادبود به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

در این مسابقه، شرکت کنندگان با اعتبار یکسان اقدام به خرید و فروش تعداد کمی سهام در مدت زمان محدود خواهند نمود. این مسابقه به گونه ای برنامه ریزی شده است که اطلاعات قیمتی هر روز معاملاتی برای هر سهم در یک دقیقه، به بازیکنان نمایش داده شود. در نهایت برنده مسابقه کسی خواهد بود که بیشترین میزان سود (بازدهی) را نسبت به بقیه بازیکنان داشته باشد.


 

خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس, اطلاع رسانی بورس, تالار مجازی بورس ایران, SIDSCO, irvex, مرکز تماس بورس، 6375 , کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه , نمایشگاه بین المللی بورس بانک و بیمه ,finex , پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه , سنا , SENA , آزمون گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه , انتشارات بورس , با ما بورس را بشناسید شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس, اطلاع رسانی بورس, تالار مجازی بورس ایران, SIDSCO, irvex, مرکز تماس بورس، 6375،